درباره ما

درباره شرکت پردازشگر شبکه امن بیشتر بدانید

شرکت پردازشگر شبکه امن برای پاسخ دادن به نیازهای فناوری اطلاعات سازمان های بخش دولتی و خصوصی تشکیل شده است. این شرکت با پشتوانه تجربه بیش از ۵ سال مدیران خود و بهره گیری از نظرات کارشناسان توانسته است ارائه دهنده راه حل های جامع فناوری اطلاعات به ویژه در حوزه امنیت اطلاعات و شبکه های کامپیوتری باشد. نمایندگی رسمی محصولات معتبر و ارائه مشاوره برای کمک به مدیران فناوری اطلاعات در ایجاد یک شبکه امن، این شرکت را به یک یار همیشه همراه برای مشتریان خود تبدیل کرده است. همیشه افتخار می کنیم که در دیدگاه مسئولین اجرایی فناوری اطلاعات سازمانها به عنوان یک شرکت مشاور هستیم. خدا را شکر می کنیم که این فرصت را در اختیار ما قرار داد تا در کنار مدیران حوزه فناوری کشور باشیم و در برقراری بخشی از امنیت مورد نیاز در کشور سهم کوچکی داشته باشیم.

 

چرا پردازشگر شبکه امن ؟!

بدون شک دنیای امروز، دنیای فناوری اطلاعات است. نیاز روزافزون شرکت ها به فناوری اطلاعات و کاربردهای آن بر هیچ کس پوشیده نیست. این تقاضا که در برخی زمینه ها با رشدی انفجاری روبروست، وجود شرکت هایی کارآمد و قوی را می طلبد که بتوانند همگام با پیشرفت فناوری و ورود تکنولوژی های نوین، آن ها را به کار بگیرند و در خدمت سازمان ها قرار دهند.

اما در نظر گرفتن این نکته که به کارگیری فناوری اطلاعات امری تخصصی می­ باشد، سازمان­ها را در هنگام انتخاب مناسب ترین مشاور و مجری با چالش روبرو ساخته است. امروزه سازمان ها در پی یافتن شرکت هایی هستند که بتوانند فناوری اطلاعات را به نحو بهینه در اختیار سازمان قرار دهند و به صورت حرفه­ ای آنها را پشتیبانی دهند و مقرون به صرفه ترین و کاراترین روش ها را معرفی نمایند.

هدف این شرکت ایجاد کنترل‌های امنیتی موردنیاز برای سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطی سازمان و کمک برای طراحی و استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات و ارتباطات در سازمان می­ باشد. ما در تلاش هستیم برای هر سازمان، زیرساخت شبکه و کنترل­های امنیتی شبکه را با استفاده از روشهای منطبق با استاندارد ISO 27001 ارائه دهیم.